Mexiko veľký okruh

/uploads/covery_2019/mexiko_VO.jpg Vítajte na zájazde Mexiko veľký okruh. Čo tak si dopriať ešte väčší komfort a stráviť zájazd v BUBO Doprajte si luxusné ubytovanie počas trvania zájazdu. Viac informácii v doplnkových službách. foto: Čaká nás fantastická cesta jednou z najkrajších krajín našej planéty. Naši šarmantní sprievodcovia s Folklórne tradície, krásne ženy a tanec. 
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Prílet do niekoľko miliónovej metropoly Mexico city. Sme 2200 m.n.m. a prekvapí Vás tento najväčší s Akí sú Mexičania? Malí či vysokí, bohatí či chudobní? Koho majú radi a čo si myslia o Európanov. Bud Zazrieme na našej ceste nejaké oslavy? Myslíme si, že áno. Mexiko je farebné, voňavé a plné tradícií Deň po prílete máme naplánovaný výlet na svetoznámy Toetihuacán. Nezabudnúť si zobrať opaľovací krém Mexiko s BUBO si zamilujete. Vybehnite s nami na jednu z pyramíd, kým to je ešte možné. Foto: Erika Nádherný a veľkolepý z každého uhla...aj po uplynutí tisíc rokov...Foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO Mal pripomínať svojou veľkosťou horu za sebou?  Foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO Mexičania stavali státisícové metropoly v dobe, keď Londýn bol len mestom drevených chatrčí. foto: a Oslavy Dňa mŕtvych - sa v každom regióne líšia. Ľudia si vo svojich domácnostiach stavajú takzvané o Lebky sú úplne všade. Po španielsky ich nazývajú calaveritas a symbolom Dňa smrti sa stali začiatkom Potom sa vydáme do starého srdca Mexico city a pozrieme si pamiatky vrátane Baziliky Panny Márie Gua Pre chudobných Mexičanov sú turisti veľmi dôležití a snažia sa zarobiť si rôznymi spôsobmi a fantázi Najväčšie mesto Ameriky, ktoré ani miestni taxikári dobre nepoznajú. Zaskočíme ich? Foto: archív BUB Metropolitna katedrála je naozaj zaujímava stavba. Keďže leží na mäkkom bažinatom podklade, neustále Samozrejme legendárni Mariachi. Budeme si rozprávať o ich tradícií. Viete koľko zarábajú? Koľko stoj Mexická kuchyňa nie je taká ako ju poznáte z mexických reštaurácií na Slovensku, ani taká ako vidíte Zarytí gurmáni tento zájazd určite ocenia. Odporúčame! foto: Laura LACKOVIČOVA - BUBO Pred zájazdom odporúčame začať používať chili, aby ste prechod na mexickú stravu zvládli bez väčších História, jedlo, tradície, súčasná situácia. Je toho toľko, čo treba za 2 týždne s BUBO stihnúť. fot Lietajúci indiáni z Papantly alebo Los Voladores. Čo sú títo artisti zač?
foto: Ľuboš Fellner- BUBO Legendárne mesto a svetové najznámejšie letovisko prvej polovice 20. storočia. Kto nebol v Acapulcu, Chlapci skákajúci zo skaly z výšky 35 metrov do menej ako 5 metrov hlbokej vody. Adrenalínová atrakc Prechod prériou s vyše desať metrov vysokými kaktusmi do koloniálnej Oaxacy. foto: Katarína LÍŠKOVÁ Najväčší trh s čerstvým chilli, ovocím a čokoládou v regióne, koloniálna krása a priateľskí zapotéko Na Bielej hore pri Oaxace. Zarovnať tento terén muselo trvať až 300 rokov! Prehliadka kolosálneho me Budeme si veľa hovoriť o výbore tequily alebo nemenej známeho mezcalu, tradičného nápoja s červíkom Kto prejaví záujem, bude možnosť vyskúšať prírodný očistný kúpeľ - temazcal. Tak typický pre Oaxacu, BUBO Vám ukáže, kde pôvodne stala pyramída a kde je dnes aj takýto krásny koloniálny kostol. Verili Toto je len malý kúsok z najväčšieho stromu celej Ameriky. Môžete si začať predstavovať výšku a šírk Olmekovia boli akousi pramatičkou všetkých stredoamerických civilizácií. Olmecke hlavy, ktoré zdobia Ideme aj hlboko do džungle, ktorá skrýva tajomstvá. Ktoré?
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Pakal - uvidíme hrobku najvýznamnejšieho panovníka Ameriky. 
Foto: Ivana ĎURČOVÁ Stále 95 percent Palenque je pod nánosom džungle, dajte si lepšie topánky. Foto: archív BUBO Načerpáme energiu na ďalšie zážitky. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Členitý terén, opice v džungli, možno aj jaguár? Foto: Ľuboš Fellner- BUBO V najchudobnejšom štáte Chiapas s BUBO. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Kto rád spontánne fotí ľudí, príde si na svoje. Foto: Ľuboš Fellner- BUBO Tento zájazd po gurmánskej stránke splní Vaše očakávania. Tu rozhodne neschudnete. Pozrite si sekciu Vaši BUBO sprievodcovia Mexiko milujú a sú pripravení Vám zodpovedať všetky zvedavé otázky. 
foto: L BUBO Vám ukáže zážitky aj tam, kde ich iní prehliadajú. foto: Laura LACKOVIČOVÁ - BUBO V uličkách dávnych slávnych miest. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Podarí sa nám okúpať vo vodopáde s neuvetiteľne modrou vodou aj na Vašom termíne zájazdu? Foto: arch Každý si nájde svoj vodopád v panenskej prírode v okolí Palenque. Foto: archív BUBO Kúpeme sa v Pacifiku, Karibiku aj vo vnútrozemí. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO O chvíľu budeme v Cancúne. Dokonalé spojenie džungle, mora a miest. 
foto: Ivana ĎURČOVÁ - BUBO Tajomná pyramída boha Kukulkána len na skok od Karibiku. Foto: archív BUBO Náš BUBO tím na Ceste okolo sveta privátnym lietadlom navštívil aj Kukulkánovú pyramídu a skontrolov Tradície Mayov vpísané do stavieb, malieb, reliéfov. Na prehliadke máme so sebou aj miestneho spriev Jeden zo 7 divov sveta si musíme dôkladne prezrieť a vysvetliť. Nádherná pyramída doslova berie dych Po dlhej poznávacej ceste naprieč južným Mexikom sa osviežime na karibskej pláži.
foto: archív BUBO Najbližší ostrov Isla Mujeres ponúka možnosť širokého vyžitia počas pobytu v Cancúne, sprievodca Vám Ostanete oddychovať na pláži, alebo sa vyberiete navštíviť jedinú mayskú pyramídu na brehu mora?
fot Ak teda nie ste úplný fanúšik mora a vládali by ste navštíviť ešte jednu pyramídu, odporúčame objedn Tulum je prvé miesto v Mexiku, ktoré ožiaria ranné lúče slnka.
foto: archív BUBO Tulum to je história zasadená do najkrajšieho prímorského prostredia.
foto: archív BUBO Májske kura tu nájdete na každom kroku.
foto: Zuzana HÁBEKOVÁ – BUBO Farby ako zo sna. Okúpete sa? Dokonale modrá voda, žiadne medúzy, biely piesok a predkolumbovské pam Vedeli ste, že cenotes tvoria prepojený systém a jednou z teórií je, že ho vytvoril pád meteoritu, k Vychutnáte posledné mexické okamihy a pomaly sa pripravujete na cestu naspäť domov. 
foto: Katarína Zájazd Mexiko veľký okruh je dokonalé spojenie relaxu a poznania. Patrí medzi naše najobľúbenejšie z Toto je náš BUBO prémium exkluzívny hotel Rosewood Mayakoba - jeden z najväčších a najdlhšie pôsobia Oddychujte po dokonalom poznaní Mexika s BUBO ako kráľ v rezorte Rosewood Mayakoba. 
foto: Rosewood Luxusne zariadené suity a rezidencie prémiového hotela Rosewood Mayakoba potešia každého náročného l Luxusné reštaurácie v rezorte Rosewood Mayakoba BUBO prémium hotel potešia každého správneho gurmána Súčasťou prémiového hotela Rosewood je dokonca aj takáto škola varenia. 
foto: Rosewood Mayakoba Can Prémiový hotel Rosewood disponuje s niekoľko reštauráciami a barov. Ktorý bude ten Váš najobľúbenejš Prémiový hotel Mayakoba pokrýva 45 hektárov a má aj golfové ihrisko. 
foto: Rosewood Mayakoba Cancun Ani sa Vám nebude chcieť odísť domov...
foto: Rosewood Mayakoba Cancun Playa del Carmen Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún.
foto: P Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. Foto: Ľ Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. 
foto: Toto je náš prémiový hotel Paradisus Hotel nachádzajúci sa na pláži v hotelovej zóne Cancún. Pôjdete Dozvedeli sme sa na mieste, že tento hotel využíva aj španielsky kráľ Juan Carlos, keď je na návštev Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun a jeho pláž - priamy vstup. 
foto: Ľub Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun exteriér. 
foto: Ľubor KUČERA - BUBO Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun. Máme ho odskúšaný, all inclusive fung Prémiový kvalitný hotel v hotelovej zóne Royal Solaris Cancun. Cena adekvátna službám.
foto: Ľubor K Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci Nechajte sa rozmaznávať v prémiových luxusných hoteloch počas celého trvania zájazdu. Viac informáci A my už vieme aký je rozdiel medzi tequilou a mezcalom. Mexiko poznáme lepšie než ktokoľvek iný. fot
Destinácia: Mexiko
Kód zájazdu: 1128780
Cena od: 2 625 €
Príplatky od: 571 €
Doprava: letecká
Termín: 04.03.2022 16/15 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 61326426

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Mexico City Typ ubytovania:
Mexiko, Mexiko, Mexico City Strava:
Teotihuacán
Mexiko, Mexiko, Teotihuacán
Acapulco
Mexiko, Guerrero, Acapulco
Villahermosa / Park La Venta
Mexiko, Tabasco, Villahermosa
Mérida
Mexiko, Yucatán, Mérida
Chichén Itzá
Mexiko, Yucatán, Chichén Itzá
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Generované systémom ProfiTour