Ramada Resort Side

Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side Ramada Resort By Wyndham Side
Destinácia: Turecko, Manavgat (Side), Manavgat
Kód zájazdu: 1213007
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Ramada Resort Side

doprava na pláž TV lekárska služba tobogan, šmýkačka salón krásy diskotéka konferenčná miestnosť wellness, spa fitness centrum bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor bazén
Vzdialenosť od centra: 16 km
Vzdialenosť od letiska: 60 km
Vzdialenosť od pláže: 600 m
Úvod:
Tento pestrofarebný komplex, ktorý pozostáva z 3 obytných blokov leží neďaleko mesta Side a 60 km od letiska Antalya. Od pláže je vzdialený príjemnou prechádzkou, avšak pre návštevníkov je zabezpečený zvoz zdarma. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie, niekoľko barov, minimarket, v areáli vonkajší aj vnútorný bazén, tobogany, spa centrum, salón krásy, nákupná zóna, služby lekára, zmenáreň, nočný klub, konferenčná miestnosť, fitnes centrum, WiFi pripojenie v areáli hotela i na pláži zdarma, internetová kaviareň (za poplatok), parkovisko, čistiareň.

Ubytovanie:
Moderne zariadené štandardné izby disponujú balkónom (nie je podmienka) , telefónom, SAT – LCD TV, minibarom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju, WiFi, kúpeľňou s WC a fénom.

Stravovanie:
hotel sa ponúka s ALL INCLUSIVE

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****
Výborný hotel, ktorý sa nachádza medzi hlavnými turistickými atrakciami regiónu a historickými miestami, iba 30 minút od centra mesta Side. Odporúčame rodinám s deťmi ale aj všetkým, ktorí si potrpia na kvalitné služby.

Generované systémom ProfiTour