Víkend v Benátkach

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1305991
Cena od: 179 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

07.06.2024 3 dni Last Minute 179 € +0 € autobusová
13.09.2024 3 dni First Minute 199 € +0 € autobusová
04.10.2024 3 dni First Minute 218,27 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
3-dňový autokarový zájazd


Perex:
Benátky sú jednou z tých najkrajších ozdôb Talianska, kde okolo štvorkilometrového Canal Grande, čo pretína mesto miernymi zákrutami sa točí svet. Ešte pred vstupom do benátskej nádhery sa zastavíte aj pri rakúskom jazere Wörthersee a parku Minimundus, ktorý tvoria miniatúrne svetové stavby. Romantické Benátky sľubujú Dóžov palác, Námestie sv. Marka, Hodinovú vežu, most Rialto, gondoly, úzke uličky plné obchodov, kaviarní a reštauráciami v talianskom štýle. 


Program:
1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 h). Popoludní sa zastavíme pri jazere Wörthersee, kde budeme mať možnosť navštíviť park Minimundus – Svet v malom s miniatúrnymi modelmi známych stavieb. Pokračovanie v ceste do Talianska. Ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Po raňajkách presun do Benátok, mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami. Pozrieme si historické skvosty mesta – Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom (individuálne). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

3. deň:
Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 05:00 h).

Poznámka:
Zmena programu vyhradená.


Ubytovanie:
1x v hoteli 3* v okolí Benátok.

Stravovanie:
1x raňajky.


Doprava:
Autobusom.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok. Sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Doplatok za 1 večeru. Presun vaporettom (loďka) do ostrovného centra Benátok. Vstupy. Cestovné poistenie.

Generované systémom ProfiTour