Grand Platon

Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - budova hotela, záhrada Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - budova hotela, bazén Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a budova hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-letecký záber hotela Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a bar pri bazéne Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a bar pri bazéne Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a bar pri bazéne Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a bar pri bazéne Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-bazén a reštaurácia Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - reštaurácia Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-izba Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-izba Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - izba Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-pláž Paralia Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-pláž Paralia Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - pláž Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - pláž Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon-pláž Letecký zájazd -Paralia-Hotel Grand Platon - plážový bar Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma Letecký zájazd -Paralia-Olympic beach-panoráma
Destinácia: Grécko, Pieria (Olympská riviéra), Paralia
Kód zájazdu: 1313801
Cena od: 525 €
Príplatky od: 220 €
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

25.06.2024 8 dní Last Minute 525 € +220 € odlet: Bratislava letecká
25.06.2024 8 dní Last Minute 525 € +220 € odlet: Košice letecká
23.07.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Bratislava letecká
23.07.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Košice letecká
30.07.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Bratislava letecká
30.07.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Košice letecká
06.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Bratislava letecká
06.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Košice letecká
13.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Bratislava letecká
13.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Košice letecká
20.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Bratislava letecká
20.08.2024 8 dní Last Minute 660 € +220 € odlet: Košice letecká
27.08.2024 8 dní Last Minute 573 € +220 € odlet: Bratislava letecká
27.08.2024 8 dní Last Minute 573 € +220 € odlet: Košice letecká
03.09.2024 8 dní Last Minute 537 € +220 € odlet: Bratislava letecká
03.09.2024 8 dní Last Minute 537 € +220 € odlet: Košice letecká

Grand Platon

TV chladnička,minibar lekáreň lekárska služba aqua aerobic, gym bicykle minigolf diskotéka volejbal parkovisko bezlepková strava detská postieľka detské ihrisko detské animácie detský bazén vodné športy na pláži plážový servis bar na pláži piesočnatá pláž trezor večerný program animačný program internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Rýchly popis:

Hotelový komplex pozostávajúci z niekoľkých budov situovaných v príjemnej, udržiavanej záhrade, Vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.Poloha:

hotel leží v kľudnom prostredí, ku krásnej, piesočnatej pláži sa dostanete 5 minútovou prechádzkou. Výhodou tohto hotela je jeho poloha v pokojnom prostredí uprostred udržiavanej záhrady s veľkým bazénom a výborná dostupnosť do rušných stredísk Paralia (cca 1 km po plážovej promenáde), alebo Olympic beach (cca 500 m po plážovej promenáde). Do oboch stredísk premáva aj malý turistický vláčik (informácie na recepcii alebo u delegáta). Je možné využiť aj požičovňu bicyklov.


Hotel:
v hlavnej hotelovej budove sa nachádza recepcia, reštaurácia a bar, trezory za poplatok. Jednotlivé budovy komplexu sú situované v príjemnej, uhdržiavanej  záhrade, kde nájdete veľký bazén, detský bazén, bar pri bazéne (lehátka a slnečníky zdarma) a malý amfiteáter.

Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, niektoré s hydromasážnou vaňou. K vybaveniu patrí chladnička, SAT TV, klimatizácia (zdarma), Wi-fi pripojenie (zdarma) a terasa alebo balkón so záhradným nábytkom. Plážové uteráky za poplatok. Na vyžiadanie sú k dispozícii aj štvorlôžkové izby.

Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov, v rámci obedov a večerí sa v reštaurácii podávajú alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (čapované pivo, biele a červené víno, cola, fanta, sprite, ovocné džúsy) a zmrzlina. V bare pri bazéne sú v čase od 10:30-22:00 hod a v hlavnom bare od 18:00-21:30 hod podávané nápoje (čapované pivo miestnej výroby, biele a červené víno, ouzo, nealkoholické nápoje, filtrovaná káva a čaj) a zmrzlina.

Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora,  ležadlá a slnečníky na pláži za konzumné v plážovom bare. 

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
 7x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava -Thessaloniki - Bratislava, alebo Košice - Thessaloniki - Košice, letiskový transfer, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, pobytová taxa - orientačná cena 7 EUR/izba/noc (platba na mieste). Emisný a enviromentálny príplatok 25 EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deň.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

Olympská riviéra sa rozprestiera južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Paralia Stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 7 km od hlavného mesta Olympskej riviéry - Katerini a približne 60 km od letiska v Thessalonikách s prekrásnym výhľadom na pohorie Olymp. Kedysi bola rybárskou dedinkou, ktorá sa v posledných rokoch premenila na jedno z najkrajších gréckych turistických stredísk. V Paralii nájdete takmer všetko, čo hľadáte. Pozdĺž zlatistých piesočnatých pláží sa nachádzajú desiatky reštaurácií, vinární, diskoték, kde nočný život končí v skorých ranných hodinách. Množstvo barov a taverien láka svojimi typickými špecialitami a chladenými miešanými nápojmi.


Fakultatívne výlety:

Kláštory na Meteorách - výlet do vnútrozemia Grécka, na územie provincie Thessália, kde sa nad malebným mestečkom Kalambaka týčia zvláštne skalné útvary.  Na ich vrcholkoch sa s príchodom kresťanstva začali úsádzať mnísi-askéti a postupne tu v období 14.-16. storočia vyrástli zaujímavé stavby kláštorov a kostolíkov. Z pôvodných 24 kláštorov sa dodnes zachovalo len 6, ale tie sú aj v súčasnosti obývané a funkčné. V rámci výletu sa koná aj zastávka v ikonografickej dielničke, kde sa návštevníci môžu bližšie oboznámiť s technikou ikonografie. Jedná sa o celodenný výlet, návrat cca o 18.00 hod. Info o cenách u delegáta.         
Výlet na pohorie Olympu - v rámci tohto výletu môžete bližšie spoznať toto mýtické pohorie, dozviete sa veľa nie len z gréckej mytológie ale aj o geografii a histórii tohto územia. V rámci výletu absolvujete prechádzku jedným z najkrajších kaňonov pohoria, pokochať sa môžete prekrásnou vyhliadkou a zároveň sa budete mať možnosť oboznámiť s architektúrou minulých storočí, kedy vznikali na Olympe malebné dedinky. Návrat z výletu v popoludňajších hodinách. Info o cenách u delegáta.         
Plavba loďou na ostrov Skiathos - jedná sa o jeden z ostrovov známeho súostrovia Severné Sporady. Autobusom sa preveziete do malého rybárskeho prístavu (cca 2 hodiny), kde sa nalodíte a budete pokračovať plavbou v krásnom zálive Pagassitikos až na otvorené more, kde sa budete plaviť medzi ostrovmi a ostrovčekmi tohto súostrovia. Na Skiathose budete mať k dispozícii cca 2 hodiny voľného času v mestečku, ktoré sa vyznačuje typickou ostrovnou architektúrou, biele domčeky s modrými okenicami, úzke uličky, prejsť sa môžete až ku kostolíku, odkiaľ sa Vám naskytne nádherný výhľad na okolité ostrovy a krajinu. Neskôr nasleduje asi polhodinová plavba k jednej z najkrajších pláží ostrova - Kukunaries, kde môžete stráviť čas kúpaním, alebo prechádzkou k jazeru.

Hlavné mesto Atény - náročnejší zájazd, nakoľko sú Athény vzdialené cca 450 km, odchod väčšinou v nočných hodinách. Prehliadka Akropoly, múzea, prechádzka starou časťou mesta Plaka, výmena stráží pred Parlamentom, Panathenajský štadión (miesto dejiska prvých novodobých Olympijských hier). Návrat z výletu až vo večerných hodinách. Info o cenách u delegáta.        
Grécky večer - príjemný večer s ochutnávkou gréckej gastronómie s folklórnym programom. Info o cenách u delegáta.

V ponuke našej partnerskej CK nájdete aj ponuku ďalších výletov, ako je napríklad Pirátska plavba (organizuje sa podľa počtu účastníkov), zájazd k bahennému jazeru Allikes s liečivými účinkami, návšteva Edessy a Pozaru. Bližšie info o programoch a cenách Vám poskytne delegát. 


Generované systémom ProfiTour