Advent na hrade Forchtenstein

Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko - zámok Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko- zámok Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko- zámok Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko- zámok Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko - zámok Vianočné trhy, poznávacie zájazdy Rakúsko- obrazy a umenie
Destinácia: Rakúsko, Burgenland, Eisenstadt
Kód zájazdu: 1333806
Cena od: 37 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Advent

Výber termínu

30.11.2024 1 deň First Minute 37 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
1-dňový zájazd

Úvod:
Hlavné mesto Burgendlandska Eistenstadt s prehliadkou zámku Esterházyovcov známeho účinkovaním Jozefa Haydna a historického starého mesta, symbol Burgenlandska barokový hrad Forchtestein s neopakovateľnou vianočnou atmosférou.

Program:

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.). Prvou zastávkou bude Eisenstadt, hlavné mesto Burgenladska, ktoré si knieža Esterházy vybral za miesto svojho sídla. Na každom kroku tu objavíte stopy príslušníkov kniežacieho dvora a hudobné dedičstvo po velikánovi klasickej hudby Josephovi Haydnovi. Hlavnou pamiatkou Eisenstadtu je zámok rodu Esterházyovcov (prehliadka). V rámci prehliadky mesta si pozrieme Dóm Sv. Martina, Gloriettu a Zámocký park a potúlame sa po pešej zóne pamiatkovo chráneného starého mesta, kde len ťažko odoláme lákadlám obchodov. V poludňajších hodinách odchod na hrad Forchtenstein, symbol Burgenlandska. Počas adventu sa barokový hrad ponorí do vianočnej atmosféry a návštevníkom ponúkne originálny adventný trh v historických priestoroch, na ktorom nebudú chýbať umelecké remeselné výrobky a zaujímavé tipy na darčeky. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy cca o 21:00 hod.


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:

Prehliadky zámku Esterházy a hradu Forchtenstein, vstupy, cestovné poistenie, miestenku.

Poznámka:
Zmena programu vyhradená

Doprava:
Autokar.

Eisenstadt

Generované systémom ProfiTour